Місцева рада опублікувала публічний заклик до всіх, хто бажає знайти локацію, де можна жити й працювати віддалено.

Ще одне селище, розташоване в самому центрі Сардинії, пропонує надзвичайно низьку ціну оренди для іноземців, які бажають там жити й працювати віддалено звідти. Намагаючись залучити іноземців до села Оллолаї, там пропонують орендну плату всього в 1 євро на місяць для десяти обраних новоприбулих.

Про це повідомляє TRAVEL РБК-Україна з посиланням на SchengenVisaInfo.com.

Нещодавно місцева рада опублікувала публічний заклик до всіх, хто бажає знайти локацію, де можна жити й працювати віддалено.

Зацікавлених у віддаленій роботі з Сардинії всього за 1 євро заманюють “безпосередньою близькість до незайманої природи, чудовою кухнею та неймовірними пляжами поблизу”.

Населення комуни останні 40 років зменшувалося через міграцію жителів у великі міста. Зараз хоче виправити ситуацію, залучаючи іноземців до життя в селі.

“Відродження країни, покращення рівня життя жителів і стримування депопуляції – ось цілі, які ми поставили перед собою”, – каже селищний голова Франческо Колумбу.

Комуна і село Оллолаї вже не вперше намагається заманити іноземців. Ця локація потрапила до заголовків міжнародних ЗМІ, коли там вирішили розпродавати давно покинуті будинки за 1 євро за умови, що власники їх відремонтують за власний кошт.

З того часу сільська рада продала 13 будинків. Три будинки, які перебувають у поганому стані, все ще продаються. Бажаючі все ще можуть придбати нерухомість і відремонтувати її.

Попередній крок влади викликав великий інтерес, і тепер в селі сподіваються залучити людей, які можуть жити й при цьому працювати віддалено з будь-якої точки світу.

Втім, експерти вже кажуть, що хоча вартість житла й символічна, доведеться витратити додаткові кошти на оформлення документів. А якщо ви захочете не орендувати, а купити житло, то на його відновлення треба буде витратити немалу суму.

Залишити відповідь