Cонце може чинити поганий вплив на шкіру і судини

Влітку ми всі хочемо отримати ідеальну рівну засмагу. Після довгих місяців холоду організм потребує сонячних променів і вітаміну D. Але не треба забувати, що засмага є захисною реакцією організму на ультрафіолетове випромінювання. Стикаючись з ним, шкіра кидає всі сили на створення ефективного бар’єра, інформує Ukr.Media.

Ми добре знаємо, що сонце може чинити поганий вплив на шкіру і судини — спричиняти передчасне старіння, рак і загострення варикозного розширення вен. Але цим руйнівна дія ультрафіолету не обмежується.

Запалення нирок

Підступне захворювання поступово руйнує “фільтри” нашого тіла. Виникає тягнучий біль у попереку, набряклість, знижується кількість сечі. При цьому ультрафіолетове випромінювання може призвести до різкого загострення недуги. Якщо нирки не в порядку, краще побережіть себе і відмовтеся від походів на пляж.

Панкреатит

У разі запалення підшлункової залози виникає найгостріший біль у верхній частині живота, нудота і блювота. Спровокувати новий напад може тривале перебування на сонці. Усе тому, що перегрівання тіла погіршує стан підшлункової. Якщо її здоров’я залишає бажати кращого, уникайте прямих сонячних променів і перегріву.

Ревматизм

Запальне захворювання атакує серце та суглоби. Якщо поставлено такий діагноз, не сидіть на сонці. Надлишок ультрафіолету прискорює розвиток ревматизму, найстрашнішими проявами якого є руйнування суглобів і важкі збої в роботі серця. Щоб уберегти їх, влітку носіть одяг, що закриває тіло, — спідниці максі, штани і кофтинки з довгими рукавами.

Приймати сонячні ванни потрібно вранці до 10-ї години, а ввечері після 18-ї години. Обов’язково користуйтеся спеціальними кремами до і після засмаги та ніколи не застосовуйте для захисту шкіри від сонця вазелін і гліцерин — це може спричинити опік.

Залишити відповідь