Провідна онлайн-платформа для подорожей полегшує для мандрівників етап планування

Віртуальний турагент може скласти детальний план вашої наступної подорожі. Надпопулярна платформа Booking.com запускає новий туристичний планер зі штучним інтелектом.

Про це пише 24 канал з посиланням на Euronews.

Провідна онлайн-платформа для подорожей полегшує для мандрівників етап планування. Тепер підібрати напрямок, житло та дозвілля може штучний інтелект.

Революційний планер для подорожей – AI Trip Planner – представили на міжнародному туристичному саміті. Найбільше розробники хвалили його за те, що з ним можна спілкуватись “‎простою людською мовою”. Достатньо описати свої побажання, мрії та вподобання, і штучний інтелект підбере один або кілька ідеальних напрямків для відпочинку.

Це схоже на те, як ви почали б говорити про майбутню подорож зі своїм партнером або друзями,
– каже технічний директор Booking.com Роб Френсіс.

Варто тільки сформулювати запит, наприклад: “‎Шукаю романтичний пляжний готель в Іспанії” або “‎Квартира з кондиціонером неподалік від хорошого італійського ресторану” – пошук починається і ШІ пропонує вам найкращі варіанти з можливих. І їх одразу можна забронювати за один клік.

Керівники проєкту запевняють, що AI Trip Planner допоможе мандрівникам знайти натхнення, цікаві ідеї і навіть створювати щоденні маршрути на відпочинку.

Інструмент працюватиме на основі популярного чат-бота ChatGPT. Його у тестовому режимі спершу запустять для деяких мандрівників із США.

В майбутньому розробники планують додати до AI Trip Planner ще кілька корисних функцій. Наприклад, можна буде внести до додатка всі дані про вашу поїздку: номер рейсу, час трансферу, бронювання готелю та інше. І якщо трапиться якась форс-мажорна ситуація, приміром, ваш рейс затримається, інструмент самостійно змінить час зустрічі з трансфером в аеропорту та попередить готель про ваше запізнення.


Залишити відповідь