Коли спекотно, пляжі допоможуть розслабитися

Сонце (іноді) світить, і пісок повертається на вулиці Лондона у вигляді спливаючих міських пляжів.

 Londonist розповів, де їх знайти влітку 2023 року.

1. Пляж на Брент-Кросі 2023

Найкращий варіант, якщо вас чекають діти, пляж Брент-Кросс — один із найбільших і, отже, найжвавіших міських пляжів Лондона. Він з’являється на автостоянці торгового центру на північному заході Лондона, приносячи з собою атракціони для дорослих і дітей, а також кіоски з їжею та напоями. Є дитячий басейн і зони для охолодження (кількість обмежена, тому під час зайнятості можуть виникнути черги, купання обмежене 10 хвилинами). Зверніть увагу на спеціальні заходи, включаючи магічні та лялькові вистави.

На пляжі є бар і обмежений вибір страв, як-от риба з картоплею, гамбургери та хот-доги. Ви можете приносити їжу самостійно, як із кафе та ресторанів торгового центру, так і з дому — але без скляного посуду, ножів та алкоголю.

Пляж на Брент-Кросі . Вхід 3,50 фунтів стерлінгів перед 4 фунтів стерлінгів на день, додаткова плата за поїздки тощо. Відкрито з 13 травня по 3 вересня 2023 року.

2. Літній сплеск на Королівських доках

Royal Docks Summer Splash © Tian Khee Siong для Royal Docks

У рамках серії літніх подій At The Docks 2023 у доці Royal Victoria Dock будується тимчасове лідо з пісочницями, шезлонгами та зонами для плавання.

Буде неглибока зона для плавання для дітей молодшого віку, а басейн для всіх безкоштовний, хоча діти віком до 8 років повинні бути в супроводі дорослого у співвідношенні 1:1.

Royal Docks Summer Splash , 31 липня – 20 серпня 2023 р. Безкоштовно, бронювання не потрібне.

3. Fulham Beach Club на Neverland

У відкритому барі на березі річки Neverland знову розміщений Fulham Beach Club, посипаний піском бар і місце для вечірок із пляжними будиночками, диванами, кушетками, кабінками та пляжними бульбашками (іглу, але нехай це буде літо), які можна взяти напрокат, усе в пастельних тонах, зручних для Instagram. відтінки. Тут є бар і кухня, де подають вуличну їжу — піцу, гамбургери, крильця тощо — і ви можете замовити зі свого телефону та доставити це до свого столу. Після 17:00 у закладі заборонено відвідувати 18+, і виховані собаки вітаються.

Пляжний клуб Фулхем у Неверленді . Звичайний вхід безкоштовний (без резервування місць), за додаткову плату за пляжні будиночки, дивани та бульбашки. Працює з 28 квітня по 7 жовтня 2023 року.

Лондонський пляж, який працює цілий рік: Ruislip Lido

Немає необхідності чекати, доки ці пляжі розкинуть свої шезлонги. Руісліп Лідо в Гіллінгдоні має природний пляж цілий рік, якщо ви не проти поділитися піщаним простором із лебедями. Є навіть мініатюрна залізниця, щоб добиратися туди ще веселіше. Майте на увазі, що купання в озері завжди заборонено .

Берег Темзи

Особливо піщана частина берегової частини
Зображення Метта Брауна.

Жоден список лондонських пляжів не був би повним без природних пляжів уздовж узбережжя Темзи. Що ж, ми кажемо «натуральний», але в деякі місця вибірки явно імпортували пісок протягом багатьох років. Сходи вниз до берега можна знайти по всьому південному березі. Одна визначна територія розташована поблизу пристані Габріеля, де особливо піщана ділянка часто приваблює піщаних скульпторів.

Вид на вежі лондонського Сіті з берега Темзи.  Вода віддзеркалює блакитне небо і виглядає як сніг
На цьому оманливому зображенні з берега річка виглядає майже замерзлою. Зображення Метт Браун.

Ще одна відмінна ділянка – пляж навпроти Tate Modern. Це більш галькове місце, але це захоплююче місце для вивчення з дітьми. Завжди будьте обережні, перебуваючи на узбережжі, щоб не виявити гострих заплав і струїв, і остерігайтеся припливів.

Залишити відповідь