Про госпіталізацію артистки повідомив її менеджер Гай Осірі.

З американською попспівачкою Мадонною стався неприємний інцидент. Наразі 64-річна зірка перебуває в реанімаційному відділенні.

Мадонні стало зле 24 червня. Як розповів менеджер артистки Гай Осірі на своїй сторінці в Instagram, у неї виявили бактеріальну інфекцію. Виконавицю знайшли непритомною та екстрено госпіталізували до лікарні. Зараз знаменитість перебуває під наглядом лікарів.

“Її здоров’я покращується, але вона все ще під медичним наглядом. Повне одужання очікується. На цей час ми змушені призупинити всі заходи, в яких бере участь Мадонна, зокрема й тур”, – додав Осірі.

Про госпіталізацію Мадонни повідомив її менеджер / © instagram.com/guyoseary
Про госпіталізацію Мадонни повідомив її менеджер / Фото: instagram.com/guyoseary

Зазначимо, що на початку року Мадонна оголосила про світовий тур із 35 концертів. Він мав розпочатися 15 липня. Це турне виконавиця хотіла присвятити 40-річчю свого культового хіта Holiday.

Нагадаємо, лише кілька тижнів тому 64-річна Мадонна демонструвала гнучкість свого тіла. На сторінці в Instagram виконавиця поділилася кадрами, де зображена в епатажному вигляді – в корсеті та колготах у сіточку, і звабливо повигиналася на камеру.

Залишити відповідь