«Шо шо шоу»  з діджеєм Олександром Звєрєвим виходить з понеділка по п’ятницю – година музики і позитивного драйву

«Це все дуже  драйвово, позитивно і заряджає», так розповідає про своє «Шо шо шоу» діджей Олександр Звєрєв. Шоу виходить на першому українському онлайн-радіо у Великій Британії RADIO KOZACHOK

“Шо шо шоу” народилося 13 січня 2023 року. Цього дня був перший етер. Відтоді воно виходять об 11.00 години з понеділка до п’ятниці і триває впродовж години.

Ідея шоу виникла під час розмови засновника онлайн-радіо Kozachok Віктор Белінського і діджея Олександра Звєрєва.

«Назва виникла дуже прикольно і нестандартно. Ми почали співпрацю. Вже була накидана ідея, але ще не було назви. Віктор запитав: «А що за шоу?». Я перепитав «Шо шо?», він у відповідь – «Шо шо?». І так вийшло «Шо шо шоу». Назва сама себе народила», – жартує Олександр.

Формат шоу має і класичні елементи, і дуже багато сучасних фішок, яких ніде немає.

«Важливо, що це пряме шоу типу Lifе. Це і складно, і водночас прикольно, бо у цьому є своя ейфорія. Це прем’єри класної свіжої української музики. Чим особливе шоу? У «Шо шо шоу» або прем’єри пісень, або допрем’єрна презентація пісень. Є артисти, які дають нам ці пісні за два тижні. І це перший бонус.

Під час шоу завжди розповідаю про історію конкретного дня, гороскоп. У нас завжди є гості шоу – це здебільшого артисти, продюсери, композитори. Можуть бути люди в гостях, які іммігрували у Британію, різні спеціалісти, які дають корисні поради. Тому маємо драйвовий настрій і цікаві розповіді.

Ну і фішка нашого шоу – вікторина. Номінально призовий фонд – 200 фунтів. Ми даємо або квитки на концерт артистів, або розігруємо вечерю у ресторані. Учасниками стають ті, хто активний у нашому чаті, я їм телефоную. Ну а переможець той, хто правильно відповідає на питання про музики, творчість, фольклор», – каже Олександр.

Олександр вміє зарядити, тому і для гостей, і для слухачів гарантований гарний настій. У «Шо шо шоу» живий ефір, тому дуже часто випливають цікаві теми, цікаві розмови із зірками, а іноді і їхні ляпи.

«Ми говорили з Позитивом в етері і знайшли спільні теми та улюблені гурти. Alosha дала перше інтерв’ю після Євробачення і вранці мені вдалося її витягти на цікаву розмову. Розповіла цікаві подробиці про Євробачення.

8 квітня – День народження радіо Kozachok – у нас був справжній марафон. І хоч я тоді хворів, у мене тоді була температура під 40, зміг поспілкуватися в етері «Шо шо шоу» з 12 людьми, які вітали радіо”, – каже він.

Олександр написав нестандартну заставку до «Шо шо шоу». І цей крутий джингл задає тон шоу. Фонову музику зробив з коломийки XIX століття, яку колись співали гуцули. І додає своєї нестандартності.

«Ці коломийки записав під час подорожі на Західну Україну чотири роки тому. Випадково знайшов файл і тоді вирішив, що треба зробити так, щоб гості говорили під ці коломийки. І воно вийшло настільки файно, що  мене усі питають, що це за музика. Усі заставки у нашому шоу – це не скачані мелодії, а живі композиції, які осучаснені, – розповідає Олександр. – А взагалі скажу, що краще один раз послухати “Шо шо шоу”, ніж сто разів читати. Тому чекаємо усіх в етері щодня об 11.00 на радіо Kozachok у “Шо шо шоу».

Залишити відповідь