Багато хто знизить рівень обслуговування, і пасажирам рекомендується перевіряти рейси перед поїздкою.

Пасажирів залізниці попереджають про збої в роботі протягом наступних шести днів через заборону на понаднормову роботу машиністами поїздів у профспілці Aslef.

Про це пише ВВС

П’ятнадцять залізничних компаній, що базуються в Англії, страйкуватимуть з понеділка по суботу, що є останнім кроком у тривалій суперечці про оплату праці.

Багато хто знизить рівень обслуговування, і пасажирам рекомендується перевіряти рейси перед поїздкою.

Аслеф сказав, що остання пропозиція про оплату праці схожа на повернення до «вікторіанських часів».

Страйки інших залізничників у профспілці RMT мають відбутися пізніше цього місяця, 20, 22 та 29 липня.

Більшість залізничних компаній покладаються на водіїв, які працюють понаднормово, щоб виконувати свої повні графіки.

Серед збоїв, які очікуються цього тижня:

  • Південно-Західна залізниця заявляє, що буде працювати за скороченим графіком, при цьому деякі перші та останні поїзди будуть скасовані. Його послуги, ймовірно, будуть більш завантажені, ніж зазвичай, і пасажирам, які прямують на чемпіонат Вімблдону з тенісу, рекомендується виділити додатковий час для своїх поїздок
  • Gatwick Express не працює на цьому тижні, але аеропорт буде обслуговуватися Southern і Thameslink
  • Northern радить пасажирам очікувати, що деякі рейси почнуться пізніше і закінчаться раніше, ніж зазвичай, а також скасувати рейси в короткі терміни
  • Great Western Railway очікує деяких короткострокових змін або скасувань і заявляє, що її служба Night Riviera Sleeper не буде курсувати в жодному напрямку до неділі
  • Chiltern Railways попереджає клієнтів про подорожі лише в разі крайньої необхідності в суботу. Його поїзди не зупинятимуться на станції біля стадіону “Уемблі”, де проходить концерт гурту Blur.

Тривала суперечка про заробітну плату машиністів зосереджена навколо того, що члени профспілки два роки поспіль приймають угоду вартістю 4%, в результаті чого середня заробітна плата водіїв становить 65 000 фунтів стерлінгів. Ця пропозиція вже була відхилена Аслефом.

Це залежало б від змін у практиці праці, які, на думку роботодавців та уряду, які диктують, що обговорюється на переговорах, необхідні для скорочення витрат та модернізації роботи залізниці.

“Вони хотіли повернутися до вікторіанських часів щодо того, як ми реєструємося, як ми набираємо персонал, як ми робимо речі”, – сказав генеральний секретар Аслефа пан Вілан у програмі BBC Radio 4 Today. «Слово «реформи» – «хочу продуктивності даремно».

Профспілка стверджує, що члени, яким не підвищили зарплату протягом чотирьох років, не повинні жертвувати умовами праці в обмін на підвищення заробітної плати нижче інфляції.

Минулого місяця члени Aslef з 10 операторів підтримали подальші страйки, а це означає, що він може тривати ще шість місяців, якщо не буде врегулювання.

Вілан сказав, що ситуація є “вестмінстерською ідеологічною проблемою” і заявив, що профспілка не має проблем у Шотландії, Уельсі, з вантажними перевезеннями, лондонським метрополітеном, Crossrail або Eurostar.

«За останні 14 місяців ми уклали 12 угод про оплату праці. Єдине місце, де ми не можемо отримати угоду про оплату праці, – це з урядом Вестмінстера”, – додав він.

Rail Delivery Group (RDG) заявила, що Aslef відхилив «справедливу і доступну пропозицію», не надавши її своїм членам. «Ми просимо Aslef визнати дуже реальну фінансову проблему, з якою стикається галузь, і працювати з нами, щоб забезпечити кращу, більш надійну залізницю з сильним довгостроковим майбутнім», – йдеться в повідомленні.

Подальші страйкові дії?

Наразі Аслеф не планує подальших страйків, але сказав, що незабаром можуть бути додані додаткові дати.

Тим часом, очікується, що такі працівники, як охоронці поїздів у профспілці RMT, підуть пізніше цього місяця у своїй суперечці щодо заробітної плати, робочих місць та умов праці.

Страйк триває вже більше року. Не бачачи рішення, залізничні компанії готуються рухатися вперед з планами закрити сотні кас.

RDG повідомила, що тільки 12% квитків зараз продаються в станційних кіосках.

Його прес-секретар сказав, що відповідно до запропонованих змін персонал буде переведений до конкорсів, щоб допомагати та консультувати більше клієнтів. Вони додали, що співробітники та громадськість будуть проконсультовані щодо будь-яких змін.

Але генеральний секретар RMT Мік Лінч заявив минулого тижня, що його профспілка не буде «покірно сидіти осторонь і дозволяти жертвувати тисячами робочих місць або бачити інвалідів і вразливих пасажирів, які в результаті не можуть користуватися залізницею».

Профспілка припустила, що може вжити подальших промислових заходів з цього питання.

Залишити відповідь