Дівчина з Ессекса хоче використати свою “хвилинку слави”, щоб надихнути жінок на роботу, в якій зазвичай домінують чоловіки.

У Великій Британії 20-річна Сауар Палмер, яка працює на будівництві як слюсар і тесля, допомагаючи конструювати двері та шафи, побореться за корону королеви краси. Цього року вона вийде на подіум як фіналістка конкурсу “Міс Англія”. Про це пише Daily Star.

Дівчина захопилася роботою по дереву випадково, близько шести років тому, після проходження виробничої практики в 10 класі. Тепер вона на деякий час кине свої інструменти заради конкурсу краси. Британка вийде на сцену, щоб поборотися за титул і корону “Міс Лондон” і “Міс Англія”.

Дівчина з Ессекса хоче використати свою “хвилинку слави”, щоб надихнути жінок на роботу, в якій зазвичай домінують чоловіки.

“Це здорово — вийти на сцену як жінка в професії та показати людям, що я можу брати участь у таких конкурсах. Виходити на подіум трохи страшно, але я багато тренувалася. Я звикла щодня носити чоботи зі сталевими носками, а не підбори. Усе це абсолютно випадково, я ніколи не займалася нічим, пов’язаним із модельним бізнесом. Я займаюся будівництвом з 14 років, тож для мене це все в новинку. Я хочу мати свій власний бізнес”, — сказала вона.

Фіналістка конкурсу краси, королева краси, дівчина тесля, слюсар, працює на будівництві, конкурс Міс Англія, дерево
Дівчина змагатиметься з 20 іншими дівчатами в новому конкурсі “Міс Лондон”, у якому всі учасниці будуть без макіяжуФото: колаж Фокус

Дівчина змагатиметься з 20 іншими дівчатами в новому конкурсі “Міс Лондон”, у якому всі учасниці будуть без макіяжу. Змагання розпочнеться у вересні цього року.

“Якби я виграла, я б відкрила свій власний столярний бізнес. Я просто завжди до цього тяжіла, і в мене до цього лежить душа. Добре б надихнути інших жінок на те саме. У цьому середовищі домінують чоловіки, тому приємно показати, що це не має значення”, — додала Палмер.

Британка часто дивиться відео на YouTube і ходить перед дзеркалом, щоб потренуватися перед важливим дебютом на подіумі.

Залишити відповідь