Це крихітна вуличка, що примикає до великої вулиці Колам Роуд

В Уельсі ціла вулиця з басейном в одному з будинків продається за ціною однієї квартири в Лондоні. Унікальний провулок складається всього з трьох терасових будинків, кожен з яких має чотири спальні, і всі вони мають бути продані з аукціону.

Про це пише Wales Online.

Розташована в районі Кархейс у Кардіффі (Уельс), Колам Террас — це крихітна вуличка, що примикає до великої вулиці Колам Роуд, де три житла продаються за орієнтовною ціною £900 000. Вона розташована в одному з головних студентських районів міста, а “прихована вулиця” виставлена на продаж за ціною однієї квартири в деяких районах Лондона.

Три старовинні будинки з еркером мають чотири спальні та сад на задньому дворі, в одному з яких є басейн.

Наразі відсутні внутрішні фотографії, але аукціоніст, який продає низку будинків, стверджує, що дім номер два і чотири потребує повного внутрішнього ремонту та модернізації. Уся тераса наразі належить продавцю, який живе в будинку номер шість, єдиному з трьох, який був доглянутий протягом багатьох років.

“Це справді дуже унікальний лот аукціону нерухомості, що пропонує три будинки за кілька хвилин ходьби від центру міста та університету, а також Б’юті-парку. Продаж дає можливість реалізувати кілька варіантів майбутнього тераси, включно з реконструкцією та оновленням усіх трьох домівок або їхнім розвитком для створення додаткових будівель”, — сказав Х’ю Едвардс, керівник відділу аукціонів нерухомості та аукціоніст компанії Seel & Co.

Залишити відповідь