Це призвело до перебоїв у залізничному сполученні міста.

У Великій Британії 43-річного чоловіка, особу якого вирішили не розголошувати, було заарештовано після того, як за допомогою крана він хотів вкрасти банкомат із супермаркету, що призвело до перебоїв у залізничному сполученні міста.

Про це пише The Independent.

Спочатку співробітників поліції викликали на сусідню будівельну верф у Яптон Роуд, Барнхем, Західний Сассекс, о 2:15 ранку у вівторок після повідомлення про крадіжку невеликого крана. Після обшуку території вони виявили будівельну техніку, яка протаранила стіну супермаркету, де був банкомат.

Водій, 43-річний чоловік із Ешфорда в Мідлсексі, вирішив втекти пішки, але його швидко наздогнали офіцери поліції. Його особу вирішили не називати.

Співробітники залізниці Southern Railway повідомили, що їхнє депо, розташоване в тій самій будівлі, було пошкоджено внаслідок інциденту, що призвело до затримки деяких поїздів.

“Co-op є частиною тієї самої будівлі та розташоване по сусідству з депо поїзної бригади, де машиністи та колеги з потяга збирають своє обладнання та реєструються щоранку, щоб обслуговувати потяги Southern”, — сказала представниця залізничного оператора.

Директорка з обслуговування клієнтів Дженні Сондерс сказала, що вони були змушені тримати вхід у депо до 9 ранку, поки інженер-будівельник із ради не підтвердив, що вхід туди безпечний.

“До цього часу наші бригади було організовано так, щоб за можливості записатися на альтернативні місця, але ми могли працювати тільки в скороченому режимі, і сьогодні поїздки наших клієнтів було сильно порушено, за що я прошу вибачення. Ми організували прийом квитків у інших постачальників транспортних послуг і відновили обслуговування”, — сказала Дженні Сондерс.

Представник поліції Сассекса заявив, що чоловіка заарештовано за підозрою у викраденні транспортного засобу та завдання збитків.

Залишити відповідь