Від сьогодні, внесено зміни, що стосуються визнання українських посвідчень водія певних категорій

З 7 липня на території Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії, українські посвідчення водія можна не обмінювати впродовж трьох років.

У законодавство Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії було внесено зміни, що стосуються визнання українських посвідчень водія певних категорій. Уряд прийняв Регламент 2023 № 666. Він набуває чинності сьогодні, 7 липня, його дія поширюється на територію Англії, Уельсу та Шотландії.

Регламентом встановлено, що особи, у яких є дозвіл на в’їзд або дозвіл на перебування в рамках Програми «Україна» відповідно до імміграційних правил і мають видані в Україні посвідчення категорії А (мотоцикли) або категорії В (автомобілі), мають право керувати такими транспортними засобами протягом трьох років після набуття статусу резидента. Це стосується всіх, хто підпадає під правила Програм «Українська сім’я», та «Продовження екстерного навчання в Україні», Спонсорської програми «Житло для України».

Зауважимо, що раніше українські посвідчення водія в Англії, Уельсі та Шотландії визнавалися протягом одного року з дати набуття статусу резидента.

Залишити відповідь