Дипломат наголосив, що Україна разом із Великою Британією та Польщею вже тривалий час ведуть перемовини у “своєрідному трикутнику”

Україна, Велика Британія та Польща вже давно ведуть перемовини у “специфічному трикутнику”. Про це повідомив в ефірі телемарафону Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко.

Він зазначив, що британська влада усвідомлює, що Україна повинна мати гарантії безпеки. Найкращий варіант це НАТО.

За його словами, протягом періоду, коли наша держава не є членом Альянсу Велика Британія готова надати безпекові гарантії. І може бути й не в односторонньому порядку, а з кимось зі своїх партнерів.

“Одним із таких близьких партнерів є Польща”, — зазначив Пристайко.

Дипломат наголосив, що Україна разом із Великою Британією та Польщею вже тривалий час ведуть перемовини у “своєрідному трикутнику”. Представники держав обговорюють, як надаватимуть гарантії безпеки на момент, доки Україна ще не є членом Альянсу.

Посол України у Великій Британії, що було створено фонд, який об’єднує десять країн. Його коштом й купуються снаряди та озброєння, яке допомагає Україні у захисті від агресії Росії. Це практична частина допомоги, що дозволяє захищати українцям себе прямо зараз.

“Британія усвідомлює, що Україна повинна мати безпекову парасольку”, — повідомив дипломат.

Залишити відповідь