Наразі діє жовте попередження про вітер діє на південному заході Англії та Уельсу

Останніми тижнями в Європі спостерігалася спекотна температура, але погода у Великобританії не була такою спекотною.

Системи низького тиску, спрямовані на Сполучене Королівство, принесуть сильні дощі та пориви до 55 миль на годину цими вихідними, повідомили в Метеослужбі, пише Mirror.

Натомість жовте попередження про вітер діє на південному заході Англії та Уельсу до вечора п’ятниці, перш ніж наступне попередження охопить великі частини центральної та південної Англії, надійде в суботу вранці.

Синоптики попередили людей про затримки автомобільного, залізничного, повітряного та поромного транспорту, а також можливі відключення електроенергії та пошкодження дерев.

Метеорологи вважають, що спекотна хвиля Цербера, названа Італійським метеорологічним товариством на честь триголового чудовиська з Дантового пекла, яка охопила гарячі точки відпочинку в Середземномор’ї, могла бути причиною вологої та вітряної погоди.

Ребека Шервін, експерт-метеоролог із глобальної прогнозної групи Метеорологічного бюро, сказала: «Південний зсув струминного потоку, який підштовхнув високий тиск на південь у цьому регіоні, також призвів до того, що системи низького тиску були спрямовані у Великобританію, приносячи більше тут нестабільна та прохолодніша погода, ніж у червні, коли реактивний потік був на більш північній широті».

Синоптик Алекс Дікін сказав: «Ми будемо спостерігати за сильними зливами через поривчастий вітер, але ці вітри можуть викликати деякі проблеми, пориви в Мідлендсі, східній і південній Англії, ймовірно, сягатимуть 45, можливо, 50, можливо, навіть 55 миль на годину в деяких місцях.

«Нічого вражаючого в цих вітрах не було восени чи взимку, але для цієї пори року він надзвичайно сильний і, як наслідок, може спричинити певні збої.

«До того ж будуть сильні зливи. Тепер ці сильні вітри означають, що зливи принаймні будуть проходити досить швидко, але може випасти багато дощу за короткий проміжок часу чи навіть перетворитися на грози місцями. “

Але після того, як минулого місяця у Великій Британії був найспекотніший червень за всю історію спостережень, багато хто не думав, коли буде наступна хвиля спеки.

Наразі синоптики не очікують, що температура перевищуватиме 30 градусів, як це було в червні, але цілком ймовірно, що погода буде спекотнішою за 23 градуси, що є середнім показником липня для нашої країни.

Залишити відповідь