Місцеві жителі обходяться без телевізійних антен, дорожніх знаків, дорожньої розмітки та супутникових антен на будинках

Село Даунхем, яке часто називають найкрасивішим у Ланкаширі (Велика Британія), розташоване в зоні видатної природної краси та біля підніжжя пагорба Пендл. Звідси відкриваються неперевершені краєвиди, і тут немає жодних ознак сучасного життя. Про це пише Daily Express.

Місцеві жителі обходяться без телевізійних антен, дорожніх знаків, дорожньої розмітки та супутникових антен на будинках. Єдині зручності — це автомобілі.

Здається, що все село застигло в часі, оскільки вже понад 500 років перебуває у володінні однієї й тієї ж родини — родини Ашетон. Сім’я стала власницею маєтку Даунхем ще в 1558 році. Їхнім незмінним бажанням є збереження прекрасної сільської місцевості площею 3 000 акрів. Це означає, що сучасні доступні всім технології тут не вдасться використати.

Сьогодні маєтком керує Ральф Ашетон, і політика сім’ї полягає в тому, щоб здавати місцеві котеджі в оренду людям, які бажають стати частиною громади. Незаймана природа села зробила його улюбленим місцем зйомок кінокомпаній. Це одне з місць, використаних у фільмі 1961 року “Свист вітру”. Також тут знімали серіал BBC One “Народжені та виховані”, дія якого відбувається у вигаданому містечку Ормстон.

Село Даунхем у Великій Британії, село, маєток, туристи, без сучасних зручностей, красиве село,
Історичний шарм приваблює сюди безліч туристівФото: Manchester Evening News

Мішель Браун, яка живе в Даунхемі з чоловіком і двома синами, розповіла, що це село не схоже на жодне інше.

“Тут усе так незаймано, таких селищ мало. Якщо прибрати всі автомобілі, то можна було б очікувати, що на вулицях з’являться коні або карети”, — сказала жінка.

Історичний шарм приваблює сюди в літні місяці безліч туристів, які бажають познайомитися з мальовничою сільською місцевістю і звивистими дорогами навколо села, де є безплатна автостоянка та невеликий центр для відвідувачів, до якого веде брукована доріжка.

Попри те, що село може здатися застиглим у часі, сучасні жителі та члени сім’ї хочуть, щоб воно не відставало від технологій.

Залишити відповідь