Поспішати не варто, оскільки сил для активних дій наразі недостатньо, тому до поставленої мети треба просуватися, не поспішаючи – крок за кроком. Важливого значення набуває інформація, яка стане доступною цього дня: нею в жодному разі не можна нехтувати – вона допоможе вирішити серйозне робоче або життєве питання.

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 18 липня для Овнів

Дратівливість, яка “накриє” вас від самого ранку, може не найкращим чином позначитися на ваших стосунках з оточенням: особливо це стосується близьких, конфлікт з якими затягнеться надовго.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 18 липня для Тельців

Вибираючи між розумовою та фізичною працею, зупиніться на першій – сьогодні вам буде до снаги вирішити будь-яке інтелектуальне завдання, що дуже важливо для вашої професійної діяльності.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 18 липня для Близнят

Сьогодні не варто розпорошувати свої сили на кілька завдань різного роду та спрямованості – краще зосередитися на одному, найважливішому, та завзято й цілеспрямовано “бити” в одну точку.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 18 липня для Раків

Досягти успіху в будь-якій сфері життя й діяльності зможуть лише ті представники знака, які впевнені в собі та своїх силах, тому тим, у кого є проблема із самооцінкою, необхідно над нею попрацювати.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп на 18 липня для Левів

Ділові зустрічі, заплановані на цей день, краще перенести на другу його половину або на якийсь інший, коли дратівливість і незговірливість, які ви відчуватимете від ранку, знизять свій градус.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 18 липня для Дів

Тим представникам вашого знака, хто давно думає про зміну місця проживання, можна активізувати свої дії в цьому напрямку – сьогодні вам може трапитися непоганий варіант.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 18 липня для Терезів

Потрапивши у складну ситуацію, зверніться по допомогу – найкраще до друзів, але цілком можливо, що сприяння вам нададуть зовсім незнайомі – добрі – люди.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 18 липня для Скорпіонів

Сьогодні від ранку вам – звісно, за можливості – краще ні з ким не спілкуватися: навряд чи ви зможете порозумітися з кимось, тому вирішення важливих справ краще перенести на другу половину дня.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 18 липня для Стрільців

Нинішній день вам бажано розділити на дві рівні частини: зранку гарно попрацювати – сил та ентузіазму вам вистачить з надлишком, а пообіді – повноцінно відпочити й відновити сили.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 18 липня для Козорогів

Велика ймовірність появи людини з минулого життя, з якою ви колись, м’яко кажучи, не дуже добре розлучилися: настав час прояснити ситуацію, що склалася, і помиритися.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 18 липня для Водоліїв

Обставини нинішнього дня дозволять вам по-новому поглянути на людину, в якій ви впевнені, як у собі: на жаль, висновки, які ви зробите, несподівано для вас виявляться невтішними.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 18 липня для Риб

Не найкращий день для роботи, але якщо вам не вдасться її уникнути, намагайтеся вибрати необтяжливу справу, від якої нічого не залежить у вашій кар’єрі – її ви не зможете завалити.

Залишити відповідь