Глава держави підкреслив, що лідер країни-агресора вирішив убити всіх, хто не згоден “з його абсолютно фашистською ідеологією”

Президент України Володимир Зеленський пояснив, чому він не хоче і не буде розмовляти з главою РФ Володимиром Путіним. За його словами, раніше ще була можливість завершити війну шляхом дипломатії, однак тепер, коли у диктатора “руки по лікоть у крові”, вести переговори з ним немає про що. 

Це стало зрозуміло ще понад рік тому, коли після звільнення Бучі на Київщині там було виявлено масові поховання закатованих окупантами мирних жителів.

Про це Зеленський сказав, спілкуючись із представниками африканських ЗМІ

“Просто люди із зав’язаними руками, ногами, насильницькі смерті, закатовані, масові могили. Ну хто готовий говорити із цим маніяком? І тоді ми сказали, що прийде час, і війна все одно закінчиться дипломатично, але із цією людиною говорити…Ну, вибачте, у нього по лікоть руки у крові, йому все одно”, – зазначив гарант.

Глава держави підкреслив, що лідер країни-агресора вирішив убити всіх, хто не згоден “з його абсолютно фашистською ідеологією”. Українці зараз борються за право бути людьми, натомість Путін намагається запропонувати їм рабське існування, але він не розуміє, що це неможливо.

“Він розуміє тільки силу. Він розуміє, поки в нього є та чи інша зброя, поки в нього є багатомільйонне населення, яке готове піти і воювати, просто щоб забрати у людей життя і права, – і він тому сміливий такий. Такий дуже сміливий, коли в тебе є мільйони людей, яких можна так кидати, а коли є мільйони людей, яких треба зберегти, – то ти по-іншому ставишся до війни, ти не готовий починати будь-які воєнні дії”, – пояснив Зеленський.

Залишити відповідь