Фестиваль CampYA відбудеться в Лондоні 29–30 липня, у ньому візьмуть участь понад 60 авторів

Українські письменниці Наталія Матолінець й Анастасія Нікуліна візьмуть участь у міжнародному фестивалі підліткової літератури CampYA в Лондоні.

Про це повідомило видавництво Vivat, пише «Суспільне Культура».

Фестиваль CampYA відбудеться в Лондоні 29–30 липня, у ньому візьмуть участь понад 60 авторів підліткової літератури. Цьогоріч туди вперше запросили українських письменниць.

У програмі фестивалю – автограф-сесії, публічні обговорення, письменницькі воркшопи. Наталія Матолінець й Анастасія Нікуліна візьмуть участь у панельній дискусії New Horizons разом з англійською письменницею Жаклін Сильвестр. Щороку New Horizons стають майданчиком для презентації підліткової літератури з усього світу. Україна – у фокусі 2023 року.

У коментарі для «Суспільне Культура» Наталія Матолінець сказала, що рада запрошенню й можливості говорити про українську літературу за кордоном.

«Фестиваль, присвячений винятково янгедалт-літературі – це, правду кажучи, мрія. Коли я дебютувала в Україні, саме поняття «янгедалт» використовували зрідка. Зараз усе змінюється, й отримати такий досвід від іноземних колег – натхнення й орієнтир на майбутнє.

Хочеться зараз якомога більше говорити про українську літературу за кордоном, щоб підсилювати нашу видимість. Часто, коли спілкуюся з іноземними авторами чи видавцями, вони дивуються, що під час повномасштабного вторгнення у нас виходять паперові книги. Тож фестиваль – гарна нагода підсвітити цю й багато інших тем», – сказала Наталія Матолінець.

Квитки на онлайн-заходи фестивалю CampYA безкоштовні, тож вони доступні й для читачів з України.

Залишити відповідь