Підтримувати українців на фронті та закордоном. Із такою метою вже більше ніж рік українські виконавці організовують благодійні тури Європою. Нещодавно один із таких концертів провели у Лондоні.

Виступала під час заходу колоритна сучасна українська співачка Alina Pash. Із виконавицею вдалось поспілкуватись нашим журналістам.

-Аліно, вже тривалий час ви даєте концерти у європейських містах на підтримку України. Які емоції проживаєте виступаючи закордоном? Як відгукується аудиторія?  Аліно, вже тривалий час ви даєте концерти у європейських містах на підтримку України. Які емоції проживаєте виступаючи закордоном? Як відгукується аудиторія?  

Емоції різні, інколи протилежні одна одній. Десь маю неймовірну радість, адже бачу справжнє єднання світової спільноти, бачу небайдужість людей і бажання допомогти. З іншого боку, звісно, великий сум, біль . Часом після новин дуже складно виходити на сцену, важко давати людям енергію, якої інколи самій бракує. Проте я все одно знаходжу сили і роблю свою справу.

У музичному середовищі та загалом у суспільстві все частіше говорять про спекуляції на військовій темі. Чи відчуваєте Ви це? Зокрема, у цьому плані, як на вашу думку повинна розвиватися музична культура України в сьогоднішніх реаліях?

Складне питання, я не маю на нього однозначної відповіді. Певно, музика має йти від серця. Фальш відчувається. Знаєте, коли слухаєш пісню і от не віриш, що артист щось з описаного дійсно пережив.  От головне щоб такого післясмаку від музики не залишалось. І, звісно, яку б тему артист не обрав, треба прагнути якості.

Ми всі нині проживаємо абсолютно різний спектр емоцій. Звісно, це і втома та зневіра. Однак, в кожного є і свої елементи опори, що надають сили рухатись далі. А де ви черпаєте натхнення та знаходите спокій?

У любові ДО людей навколо, і ВІД людей навколо. Доля подарувала мені прекрасних людей. 

Варто зазначити, що зібрані з концерту кошти передадуть для підтримки України, а саме у добровольчу організацію Support Uktaine у Лондоні.

Додамо, днями Alina Pash взяла участь у Pohoda Festival, який відбувся у Словаччині. Опісля, співачка заінтригувала своїх фанатів, опублікувавши на своїй фейсбук-сторінці такий пост:

https://www.facebook.com/100051574487782/posts/pfbid035nucXvpMbjVCLbQpTECsHozsdjHdLRtdDiWMtQaiqwRkVgri9dPJcE4qkiefn3A3l/?mibextid=cr9u03

Тож чекаємо від виконавиці нових композицій і не одного виступу в Англії.

Автор: Юлія Савчук

Залишити відповідь