Відтепер на нього не розповсюджується заморожування активів

Велика Британія зняла санкції з російського олігарха Олега Тінькова — колишнього власника банку Tinkoff. Раніше про зняття санкцій з росіянина просив британський бізнесмен Річард Бренсон

Про це йдеться у документі від британського Управління зі здійснення фінансових санкцій, пише Еспресо.

Від 20 липня Тінькова вилучено з санкційного списку, відтепер на нього не розповсюджується заморожування активів та заборона на надання трастових послуг.

Раніше, 18 липня, засновник Virgin Group, бізнесмен Річард Бренсон, закликав британську владу зняти санкції з Тінькова. Він надіслав відповідне звернення до британського МЗС, у якому заявив, що хоча Тіньков і був бізнесменом, проте “ніколи не був олігархом”.

Бренсон також назвав “необґрунтованими” санкції проти російського бізнесмена.

  • 1 березня російський олігарх і засновник банку “Тінькофф” Олег Тіньков звернувся до міністерства закордонних справ Великої Британії з проханням виключити його із санкційного списку. “Я підтримую рішення уряду Великобританії запровадити санкції проти людей, які підтримують російського диктатора Володимира Путіна чи сприяють війні. Сумно, що вони помилково подумали, що я один із тих людей”, – йшлося у заяві Тінькова.

Залишити відповідь