За поглядами езотерики, період Місяця, що зростає, вважається особливим часом збільшення і розвитку енергій. Цей період розпочинається з нового місяця і закінчується на повному місяці, і він пов’язаний зі зростанням світла та енергії на Землі.

Ось деякі практики та дії, які можна розглядати з погляду езотерики під час періоду Місяця, що зростає:

  1. Сіяння насіння: Під час періоду зростання місяця можна проводити сіяння рослин або символічно розпочинати нові проєкти та ідеї. Вважається, що цей період сприяє плодючості і розквіту.
  2. Медитація та візуалізація: Енергія зростального Місяця може бути використана для підтримки медитації та візуалізації своїх бажань. Важливо сфокусуватися на позитивних змінах та зростанні.
  3. Ритуали та обряди: Цей час можна використовувати для здійснення ритуалів, спрямованих на залучення бажаних змін у житті, збільшення енергії та підтримку своєї мети.
  4. Зарядка кристалів та амулетів: Віриться, що енергія місяця може підсилити ефективність кристалів та амулетів. Під час зростання місяця можна розмістити їх на вікні або на зовнішній поверхні, щоб надати їм додаткової енергії.
  5. Прославлення і вдячність: Зростальний Місяць можна використовувати для вираження вдячності за отримані блага та свої досягнення, а також для прославлення усіх позитивних аспектів життя.
  6. Робота з інтуїцією: Віриться, що під час періоду зростання Місяця інтуїтивні здібності можуть бути підсилені. Цей час можна використовувати для праці зі своєю інтуїцією та розвитку внутрішнього пізнання.

Зазначимо, що езотеричні практики є особистими і суб’єктивними. Щоб здійснювати будь-які дії або ритуали, важливо довіряти своїм власним переконанням, інтуїції та внутрішньому пізнанню.

За поглядами езотерики немає жорстких правил або категоричних заборон щодо дій під час місяця, що зростає. Віра в езотериці передбачає розвиток внутрішньої мудрості, розуміння енергійних взаємозв’язків та інтуїтивне сприйняття. Тому існує гнучкість у підходах і можливостях для кожної людини.

Проте, можна враховувати деякі загальні рекомендації:

  1. Уникання негативних думок та емоцій: Зростальний Місяць вважається періодом підтримки та зростання енергій, тому бажано уникати негативних думок, страхів і гніву, щоб не підсилити їх.
  2. Відкладання злочинних дій: Існує віра, що негативні дії, такі як обман, крадіжка або шкідливі наміри, можуть повернутися до людини у зростальний період місяця з підсиленою силою. Тому краще уникати таких дій.
  3. Не використовувати енергію зростального Місяця для шкідливої мети: Цей період краще використовувати для позитивних змін, росту та підтримки себе та інших, а не для спотворення чи шкоди.
  4. Повага до природи: Під час зростального Місяця, як і завжди, важливо поважати природу та всі форми життя.

Наголошуємо, що ці рекомендації є загальними і їх слід розглядати як варіанти для вдосконалення своєї духовності та підтримки позитивного розвитку. Кожна людина може мати свої індивідуальні переконання та практики, і саме це є привабливим в аспекті езотерики – можливість знаходити свій унікальний шлях розвитку.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, пророцтво, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди збуваються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як ймовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Залишити відповідь