Він також зазначив, що велика Британія є лідером у коаліції союзників і партнерів України

Робота Посла України у Великій Британії Вадима Пристайко була сповнений глибоких емоцій, означена як викликами, так і тріумфами.

Про це у фейсбуці написав Вадим Пристайко після звільнення з посади посла Британії.

«Під час мого перебування на посаді Україна зіткнулася з безпрецедентним повномасштабним вторгненням росії, періодом, який перевірив нашу націю на стійкість. Світ був у захваті, побачивши силу та єдність українців. Я бачив, як українці тренуються та воюють, і буду свідком того, як ми відбудовуємось. Я зробив усе можливе, щоб допомогти моїм співвітчизникам: знайти тут безпечну гавань, вижити на Батьківщині та мати засоби для відсічі агресії і звільнення наших територій. Стоїцизм, єдність, гідність і непокора українців у протистоянні переважаючій силі агресора викликали повагу та допомогу наших друзів по всьому світу. Я пишаюся тим, що мене називають одним із вас!

Я глибоко вдячний за непохитну підтримку та солідарність, продемонстровані Великобританією. Я ніколи не втомлюся повторювати це знову і знову. Дякую вам! Разом ми стояли пліч-о-пліч, об’єднавшись у боротьбі за суверенітет України та наші спільні цінності», – написав Вадим Пристайко.

Він також зазначив, що велика Британія є лідером у коаліції союзників і партнерів України.

«Особлива вдячність людям Великої Британії, які відкрили свої домівки та серця для українських родин, що тікали від жахів війни. Ми у великому боргу перед вами. Я знаю, як близько до серця українці це сприймають. Дякую вам!», – зазначив Вадим Пристайко.

Нагадаємо, сьогодні Президент Володимир Зеленський звільнив Вадима Пристайка з посади посла України у Великій Британії.

Залишити відповідь