Вежа Бішопсгейт заввишки 935 футів стане третім за висотою хмарочосом у Лондон

У Лондоні хочуть побудувати новий хмарочос за 600 мільйонів фунтів стерлінгів заввишки 935 футів (близько 285 метрів). Хоч на фото новий хмарочос під назвою Bishopsgate має дуже ефектний вигляд, але лондонці проти його будівництва, бо він височітиме над собором Святого Павла.

Про це пише Daily Mail.

Вежа Бішопсгейт заввишки 935 футів стане третім за висотою хмарочосом у Лондоні. І 21 липня в лондонському Сіті затвердять, або не затвердять проєкт. Якщо міський підкомітет з планування дасть зелене світло, плани будуть передані на затвердження меру Лондона Садіку Хану.

Але вже кілька міських організацій висловили свій протест, заявивши, що величезна скляна будівля затьмарить Собор Святого Павла. Цей уже п’ятий за рахунком собор. Він був побудований за проєктом архітектора Крістофера Рена. Роботи було розпочато 1675 року і завершено 1708 року.

Новий хмарочос має стати частиною “східного кластера” Лондона, який легко впізнати за оригінальними хмарочосами, що мають назви в народі “Огірок”, “Рація”, “Чизегретер” і “Скальпель”.

Новий хмарочос хочуть побудувати на місці будівлі ХХ століття, яку збираються знести. У новому хмарочосі будуть офіси для 7000 осіб, а на першому поверсі будуть торгові площі та оранжерея “Небесний сад”. На верхньому поверсі буде безкоштовний загальнодоступний оглядовий майданчик, з якого відкриватиметься “360-градусний огляд” Лондона.

Хмарочос Бішопсгейт, Bishopsgate, хмарочос, Лондон, Лондон хмарочоси
Хмарочос Бішопсгейт побудують на місці старої будівлі (праворуч)Фото: Architects’ Journal

Найвищою будівлею в Лондоні та Великій Британії є The Shard на Лондонському мосту заввишки 310 м (1017 футів).

Залишити відповідь