Її локони привернуть увагу найбагатших людей світу

У Великій Британії 22-річну Жасмін Ларсен називають справжньою діснеївською принцесою і “Рапунцель у реальному житті”. Дівчина почала відрощувати волосся 2017 року, і тепер її розкішні руді локони довжиною 1 метр і 22 сантиметри спадають до колін.

Про це пише The Mirror.

Жінка стверджує, що понад 100 чоловіків надіслали їй різні пропозиції в інтернеті про стрижку. Її майже вмовили відрізати волосся, запропонувавши 320 тисяч доларів. Але так звана “Рапунцель у реальному житті” відмовилася.

“Ні, вибачте. Я не збираюся зрізати своє волосся. Це моє волосся, і воно безцінне”, — сказала вона.

Жасмін, яка живе в Брістолі, навіть не підозрювала, що її локони привернуть увагу найбагатших людей світу, коли вона почала показувати їх у соцмережах. Потім, коли вона набрала 10 000 підписників в Instagram, бренди стали звертатися до неї з пропозиціями про співпрацю. Однак разом з ними з’явилися і чоловіки зі своїми незвичайними пропозиціями.

Жінка з довгим волоссям
Бренди почали звертатися до дівчини з пропозиціями про співпрацюФото: колаж Фокус

“Коли я вперше отримала пропозицію, я задумалася, адже це великі гроші. Насправді це був відеозапит, і чоловік запропонував майже 4 тисячі доларів. Він хотів, щоб хтось полизав моє волосся, але я не збиралася дозволяти будь-кому робити це. Другий хотів, щоб я обрізала волосся і відправила його йому, і це було близько 320 тисяч доларів”, — розповіла дівчина.

Видання зазначає, що інших чоловіків приваблюють специфічні зачіски, і вони просять Жасмін повторити їх. Крім дивних прохань, дівчину дошкуляють нав’язливі чоловіки, які просять її руки.

“Я думаю, це тому, що вони знають, що я незаміжня, у мене довге волосся, і я мила людина. Тому вони просто надсилають ці пропозиції, а деякі з них просто благають про це”, — припустила британка.

Спочатку Жасмін “було ніяково відмовляти їм”, і вона розіслала повідомлення в соціальних мережах, щоб пояснити, що не зацікавлена в шлюбі з незнайомцем. Дівчина, яка володіє власною компанією Lars Haircare, планує відростити волосся до землі, а потім відрізати його.

Залишити відповідь