Майже 59-метрову яхту Phi затримали у Лондоні у березні минулого року

Російський бізнесмен Сергій Науменко, який позивався проти Великої Британії через затримання його яхти вартістю в $50 мільйонів, програв суд, пише Reuters.

Повідомляється, що майже 59-метрову яхту Phi затримали у Лондоні у березні минулого року – у зв’язку із санкціями британського уряду проти РФ. Це було перше застосування санкцій для затримання судна.

Науменко, який володіє судном через компанію, зареєстровану в країні Сент-Кітс і Невіс карибських островів, подав позов до суду проти Міністерства транспорту Великої Британії, називаючи мету затримання яхти неправомірною.

Британське міністерство обґрунтувало затримання яхти тим, що вона була призначена для здійснення тиску на заможних росіян після повномасштабного вторгнення РФ в Україну, а Науменко заявив, що він заможний росіянин, але непричетний до російської політики.

Бізнесмен розглядає варіант подачі апеляції, але представник Міністерства транспорту Сполученого Королівства заявив, що відомство й надалі “боротиметься з тими, хто отримує вигоду від режиму Путіна і його незаконної війни в Україні”.

Залишити відповідь