Рекомендуємо відразу ж перевірити, чи немає у вас таких.

На перебої в роботі Wi-Fi-мережі може впливати безліч різних факторів та предметів. Деякі з них можуть викликати збої в роботі самого роутера, в той час, як інші – на роботу пристроїв, що знаходяться поблизу.

У публікації УНІАН, яку техніку й предмети категорично не можна залишати поруч з роутером. І рекомендуємо відразу ж перевірити, чи немає у вас таких.

Які речі не можна залишати поруч з роутером

Як відомо, будь-яка електроніка генерує електромагнітний шум, який впливає на роботу мереж Wi-Fi й заважає роботі роутера. 

Не бажано щоб роутер знаходився біля холодильника, мікрохвильової печі, Bluetooth-пристроїв, накопичувачів з USB, карт з магнітною смугою, ключів-магнітів.

Якщо роутер стоїть на столі в передпокої, необхідно прибрати з нього банківські та знижкові карти. Проблема полягає в магнітній смузі – нашкодити роутеру вони звичайно не зможуть, зате можуть легко прийти в непридатність самі, причому часом досить декілька годин перебування поруч з роутером.

Останнє, але не менш важливе застереження – тримайте маршрутизатор якомога далі від акваріума. По-перше, резервуар з рибами створює підвищену вологість, по-друге, вода перешкоджає проходженню радіохвиль, яке буде впливати на роздачу інтернету. 

Залишити відповідь