Вважається, що загальновизнані генії набрали 160 балів, тоді як диво-малюк набрав 162 бали в тесті Mensa IQ.

У Великій Британії геніальна 11-річна дитина Адріан Лі перевершила за показниками IQ Стівена Гокінга й Альберта Ейнштейна, увійшовши в один відсоток найкращих у світі.

Про це пише The Mirror.

Вважається, що загальновизнані генії набрали 160 балів, тоді як диво-малюк набрав 162 бали в тесті Mensa IQ. Адріан, який живе в Барнеті (Лондон) після переїзду з Гонконгу, входить в один відсоток найкращих у світі за результатами цього тесту.

Його мама Рейчел каже, що ознаки відмінності проявлялися в нього з раннього дитинства. Уже у два роки він міг прочитати слово “університет” з ідеальною вимовою, хоча не мав ані найменшого уявлення про те, що це слово означає. За словами жінки, її син із двох років захоплюється книжками й щодня читає. У дитячому садку він почав читати повний текст своїх улюблених книг про “Зоряні війни”.

“Адріан навіть почав писати романи, коли йому було вісім років, які він із гордістю назвав серією “Monster Quest” із захопливими пригодницькими історіями. Зараз він пише роман про Стародавній Рим для підлітків, який, сподіваюся, буде опубліковано до осені цього року”, — розповіла горда мама.

Вона додала, що Адріан отримав кілька академічних нагород у початковій школі та любить тести й іспити.

Хлопчик-геній, дитина, Адріан Лі, 162 бали в тесті на IQ, IQ, тест IQ, Mensa IQ, більший ніж у Гокінга, геній,
Адріан мріє стати кардіологом і найкращим лікарем у світіФото: brit

У вересні хлопчик збирається вступити до школи королеви Єлизавети в Барнеті, де він сподівається зустріти хлопців із такими ж талантами. Крім успіхів у навчанні, Адріан любить шахи, сквош, фехтування, лижі, настільний теніс, тхеквондо, веслування та багато іншого.

“Спочатку я думав тільки про те, щоб набрати 148 балів для вступу до товариства Mensa IQ… Я ніколи, ніколи не думав, що зможу наблизитися до 160 балів, які були в Ейнштейна. Це було так дивно й емоційно для мене. Можливо, коли-небудь я зможу здійснити свою мрію — стати кардіологом, здобути ступінь у Кембриджі та стати найкращим лікарем у світі!” — розповів сам хлопчик.

Залишити відповідь