Нове місце проживання допоможе Маркл завести знайомства з впливовими людьми, які допоможуть їй у просуванні кар’єри на телебаченні.

Принц Гаррі та Меган Маркл, які зараз живуть у величезному особняку в Монтесіто, штат Каліфорнія, роздумують над переїздом в інше місто.

Про це повідомляє Daily Star.

Герцоги Сассекські придивляються собі новий будинок в околиці Лос-Анджелеса, зокрема в Малібу.

“Гаррі та Меган розглядають варіанти свого проживання, і Малібу є одним із найцікавіших місць. Вони таємно відвідували цей район кілька разів, гуляли й дивилися, що там є. Меган знайома з деякими районами, оскільки встигла побувати там, коли була дитиною. Невідомо, чи будуть вони продавати Монтесіто або просто додадуть до нього місце в Малібу. Новий будинок може бути недалеко від Беверлі-Гіллз. Це розумно, і, звісно, в Малібу тусуються, спілкуються й укладають угоди великі зірки, продюсери та керівники студій під час вечерь і пляжних вечірок”, – заявило джерело.

Новина про переїзд з’явилася в той час, коли Меган Маркл закликали покинути принца Гаррі, щоб врятувати свою кар’єру.

Колишня акторка, схоже, прагне зайняти себе чимось іншим особливо після того, як минулого місяця було скасовано її угоду про випуск подкасту на Spotify.

“Меган дуже засмучена через відмову Spotify і події, що послідували за цим, – це абсолютно вибило її з колії. Її команда попередила її, що в неї немає майбутнього з Гаррі та що їй потрібно почати працювати над своїми індивідуальними проєктами, а не розглядати себе як половину бренду Сассекс”, – розповіло близьке до сім’ї джерело.

Залишити відповідь