Дозволяється вводити шестиденний робочий тиждень

В Україні на тлі воєнного стану підприємства можуть переходити на подовжений робочий тиждень. Зокрема, їм дозволяється вводити шестиденний робочий тиждень, а тривалість роботи підвищувати до 10 годин на день.

Про це йдеться в повідомленні Державної служби України з питань праці, пише Фокус.

Працювати довше — отримувати більше

Зазначається, що згідно з вимогами ст. 6 Закону України “Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану” від 15 березня 2022 р. № 2136-IX, звичайну тривалість робочого часу в період дії воєнного стану можна збільшити до 60 годин на тиждень для працівників, які працюють на об’єктах критичної інфраструктури. Паралельно людям також мають збільшити заробітну плату.

“Для працівників, зайнятих на об’єктах критичної інфраструктури (в оборонній сфері, сфері забезпечення життєдіяльності населення тощо), яким відповідно до законодавства встановлюється скорочена тривалість робочого часу, тривалість робочого часу в період дії воєнного стану не може перевищувати 40 годин на тиждень”, — ідеться в повідомленні.

Тобто, у роботодавця є право перейти з п’ятиденного на шестиденний робочий тиждень, а також змінювати графіки роботи своїх співробітників. При цьому тривалість щотижневого безперервного відпочинку може бути скорочена до 24 годин.

Залишити відповідь