Наразі Україна виправдовує очікування партнерів

Молодший міністр Збройних сил Великої Британії Джеймс Гіппі заявив, що український контрнаступ відбувається відповідно до плану, розробленого разом із Британією та США. Про це він

повідомив під час інтерв’ю The Telegraph.

“Наразі Україна виправдовує наші очікування. Вона широко реалізує план, який розробили з нами, американцями й іншими минулої зими”, — сказав Джеймс Гіппі.

За його словами, контрнаступ — це не голлівудський фільм, де “не буде моменту, коли рушать танки, заграє музика, почне програватися військовий кліп, а потім у кінці — перемога до вересня”.

Джеймс Гіппі не погодився з оцінкою Бундесверу щодо повільного просування України та невміння застосовувати отриману від Заходу тактику.

“Українці використовуватимуть обладнання так, як їм зручніше, і дуже важко давати коментарі, коли ти сидиш за тисячі миль від лінії фронту”, — продовжив Гіппі.

Він зазначив, що Київ діє обережно, відмовляючись відправляти велику кількість людей і західне озброєння на щільні російські мінні поля. Натомість ЗСУ мають достатню вогневу міць, аби зробити прорив у потрібний момент.

“Дуже легко втратити десятки тисяч життів, просто намагаючись пройти крізь мінні поля, і тоді не залишиться нічого, з чим прориватися, опинившись там”, — наголосив Гіппі.

Залишити відповідь