Покійна королева Єлизавета II першою дізналася про появу на світ майбутнього спадкоємця престолу.

Кейт Міддлтон і принцу Вільяму після народження їхнього старшого сина Джорджа довелося дотримуватися одного королівського правила.

Про це повідомляє The Daily Express.

Згідно з королівським протоколом, правлячий монарх завжди повідомляється першим. Отже покійна королева Єлизавета II першою дізналася про появу на світ майбутнього спадкоємця престолу.

Зазначається, що принц Вільям повідомив покійному монарху новину про народження малюка по спеціально зашифрованому телефону. І тільки після цього він та його дружина Кейт Міддлтон стали дзвонити іншим родичам і друзям.

Оскільки Джордж був прямим спадкоємцем престолу, покійна королева також була залучена до іншого важливого завдання після його народження. Вона повинна була дати її королівське схвалення імені.

Принц Джордж Александр Луї народився о 16.24 22 липня 2013 року в лікарні Святої Марії в Паддінгтоні, Лондон.

Хоча сину принца і принцеса Уельських щойно виповнилося десять років, він, як повідомляється, вже знає, що коли-небудь стане королем. Він другий у черзі на престол після Вільяма. У нього також є сестра, восьмирічна принцеса Шарлотта і п’ятирічний брат Луї.

Королівський біограф Роберт Лейсі написав у своїй книжці Битва братів, що Джордж дізнався про свою майбутню роль влітку 2020 року, приблизно у свій сьомий день народження.

Залишити відповідь