На фотографії зображено велику чорну масу, що виступає над водою

У Великій Британії в знаменитій лондонській річці Темзі було помічено щось дивне, схоже на рептилію. Знахідка викликала загальне обговорення в соціальних мережах. Про це пише The Mirror.

Минулого тижня один із користувачів розмістив на популярному форумі Reddit зображення дивного об’єкта, супроводивши його приміткою, в якій пояснив, як він був помічений у воді.

“Щойно бачив божевільну штуку в Темзі”, — підписав він свій знімок.

На фотографії зображено велику чорну масу, що виступає над водою, з червоним колом, схожим на око. Що саме зображено на знімку, залишається загадкою, проте це не завадило деяким коментаторам дати волю своїй уяві та припустити, що може ховатися в столичних водах.

“Ще одна річ, яка поповнить мою колекцію ірраціональних страхів. Сьогодні я не зможу заснути”, — написав один переляканий користувач.

Невідома істота, річка, об'єкт, фото загадкової істоти, малюк Годзілла, Темза
Один із користувачів розмістив на популярному форумі Reddit зображення дивного об’єктаФото: Lad Bible

Також розгорілася дискусія про ймовірність того, що в одній із найвідоміших річок світу зачаїлася невідома морська істота.

“Це малюк Годзілла”, — припустив один із відвідувачів форуму.

Люди жартували, що це “знаменита анаконда Темзи”, а інші припустили, що це “монстр замку Темзи”. Дехто зазначав, що насправді це просто камінь із пляшковою кришкою на поверхні. Один із користувачів був упевнений, що це дерев’яний стовп, у який вставлено щось червоне.

Дехто зазначив, що торік на березі Темзи було знайдено зміїну шкіру завдовжки 5 футів (1,5 метра), тож є ймовірність, що це може бути змія. У серпні 2022 року незрозумілі лускаті останки було знайдено на березі Темзи в Лондоні людиною, яка займалася пошуком цінних речей.

Залишити відповідь