У випадку з екстремальною спекою можуть передбачатися різні платежі в залежності від суворості температури

Через зростання літніх температур в середземноморській частині Європи мандрівникам почали пропонувати туристичні страховки на випадок екстремальних температур і хвиль спеки.

З такою пропозицією виступив американський страховий стартап Sensible Weather, який раніше запустив поліси для туристів на випадок екстремальних опадів.

Незабаром ми запропонуємо захист від екстремальних температур. Ми виявили, що мандрівники мають різні очікування щодо того, що таке “занадто жарко”, залежно від того, куди і коли вони кудись прямують,
– пояснив виконавчий директор Sensible Weather і колишній кліматолог Нік Кавано.

У міру випуску продукту розробники будуть змінювати пропозицію, поки не знайдуть “золоту середину” для того чи іншого клієнта, місця розташування і пори року.

Що вона даватиме?

Пропозиція на випадок екстремальної спеки буде слідувати тим же принципам, що і страховка Sensible Weather на випадок сильних дощів. За її умовами, коли метеорологічні супутники виявляють зливу, застраховані клієнти автоматично отримують виплату: компенсація зазвичай виплачується за кожен день, коли на період з 8:00 до 20:00 випадає дві або понад годину дощу.

За словами Кавано, у випадку з екстремальною спекою можуть передбачатися різні платежі в залежності від суворості температури. Наприклад, +35 градусів або більше можуть відшкодувати 50%, а +40 градусів або більше можуть відшкодувати 100%.

Мета полягає в тому, щоб створити покриття, яке максимізує цінність для споживача, зберігаючи при цьому доступну ціну і дозволяючи нам покривати наші фінансові ризики.

Залишити відповідь