Слід віддавати перевагу легким стравам, щоб не перевантажувати травну систему.

Фахівці зі здорового харчування поділилися цінними порадами, чим можна вечеряти без ризику поправитися і навіть схуднути, інформує Ukr.Media.

Усім, хто намагається позбутися зайвих кілограмів, слід звернути увагу на свій раціон. Він має бути збалансованим — не надто багато, але й не надто мало. Виснажувати організм суворим голодуванням теж не варто.

Що стосується вечірнього прийняття їжі, то слід віддавати перевагу легким стравам, щоб не перевантажувати травну систему.

Про те, що обрати на вечерю, розповіли дієтологи. Вони зазначили, що ввечері слід обирати легкозасвоювані білки та клітковину. Наприклад, морепродукти і краще, щоб вони були приготовані на грилі.

Овочі також краще запечені або нарізані свіжими. Рагу з овочів і курячого м’яса або сир із невеликою кількістю фруктів. Яєчня може бути не тільки ранковим перекусом, а й годиться перед сном.

Якщо ви хочете схуднути якомога швидше, вам слід обмежити вуглеводи у вечірній час. Слід уникати важкої, жирної або солоної їжі. Вечеряти слід за 3-4 години до сну.

Залишити відповідь