Попит на тури зріс у 4-5 разів порівняно з минулим роком

Українці намагаються повезти дітей на море для оздоровлення та відпочинку без звуків сирен. Попит на тури зріс у кілька разів порівняно з минулим роком.

Які країни українські туристи обирають найчастіше, чому Болгарія очолює рейтинг та де менше шансів зустріти росіян, у коментарі TRAVEL РБК-Україна розповів директор туристичного оператора “Аполло-Тур” Андрій Демура.

Найпопулярніші автобусні тури – у Болгарію та Грецію

Попит на тури зріс у 4-5 разів порівняно з минулим роком, але це все одно у 3-4 рази менше, ніж до війни, розповідає Андрій Демура.

За його словами, цього літа пайпопулярніші напрямки, куди українці їдуть автобусами на море з України, такі:

  1. Болгарія;
  2. Греція;
  3. Албанія;
  4. Чорногорія.

Серед українців, які вилітають на відпочинок із інших країн, популярні також ІспаніяКіпр та Хорватія. Половина туристів обирають саме авіатури.

“На вересень у Європі майже все продано, наші люди теж бронюють тури на місяць-півтора наперед. Відпочинок у Болгарії українці бронюють до кінця вересня, у Греції – включно із жовтнем”, – каже директор туроператора.

Через те, що важко добиратися, українці переважно стали замовляти більш тривалі тури – на 12-14 днів.

Дефіцит житла на курортах в цьому році ще більший

Дефіцит місць на курортах традиційно зберігається на узбережжі Адріатичного моря: у Чорногорії, Албанії, Хорватії.

“У цьому році навіть складніше знайти житло, тому що вся Європа відпочиває, це постковідний відкладений попит. В Європі цифри по туризму зашкалюють і б’ють рекорди, відповідно, й проблеми із житлом ще більші”, – пояснює експерт.

Серед тих, хто їде автобусом із України, найпопулярніший напрямок Адріатики – Чорногорія. А українці, які мешкають у Європі, частіше обирають дорожчу Хорватію – це пов’язано із більшою платоспроможністю.

Залишити відповідь