Ця функція не тільки серйозно навантажує акумулятор, але й збільшує витрату мобільного трафіку.

iOS, на відміну від Android, – дуже оптимізована і збалансована операційка, але навіть вона має функції, які можуть зайвим чином навантажувати акумулятор iPhone. Це особливо помітно, коли ви користуєтеся смартфоном зі зношеною батареєю.

Одним з таких “пожирачів” є Wi-Fi Assist (“Підмога Wi-Fi”), який з’явився з виходом iOS 9. На це звернув увагу портал LADbible, пише УНІАН

На веб-сайті Apple сказано: “Wi-Fi Assist призначений для автоматичного перемикання вашого iPhone на стільникові дані, коли ваше з’єднання Wi-Fi повільне або слабке”.

Це означає, що навіть коли ви підключені до бездротової мережі, iPhone все одно може використовувати стільникові дані у фоновому режимі. Крім того, якщо користувач перебуває в зоні з нестабільним Wi-Fi, телефон самостійно перемикатиметься між Wi-Fi та стільниковими даними. Як наслідок, дорогоцінні відсотки заряду йдуть в нікуди.

Як вимкнути Wi-Fi Assist

Заходимо в налаштування, відкриваємо розділ “Стільникові дані”. Прокручуємо в самий низ і знаходимо параметр “Підмога Wi-Fi”.

Якщо у вас перемикач знаходиться в активному положенні, то вітаємо – ваш iPhone серйозно навантажував акумулятор без причини. Вимикаємо цю функцію.

false

Тепер ваш iPhone більше не буде автоматично переходити на стільникові дані, коли з’єднання Wi-Fi слабке. Це не тільки допоможе збільшити автономність пристрою, але й запобігли непередбачуваному використанню мобільних даних.

Залишити відповідь