Думка про «борці зі свавіллям воєнкоматів»

Останнім часом в інтернетах все сильніше стає чути голос з півнячого куточка. Всякі «раціонально мислячі», «борці зі свавіллям воєнкоматів», «не хотящі воювати за олігархат на штучній війні», «не народженні для війни» повідкривали роти і здобувають популярність. Вони знаходять підтримку в соцмережах і стають голосом тих, хто мав би мовчати, голосом безучасних боягузів. Саме безучасних, бо бояться всі.

Тепер ті, хто боїться і не хоче вкладатись в перемогу бачать, що їх насправді багато. Раніше оцю свою риганину про «чому я маю вмирати під Бахмутом?» чи «хай воює син олігарха» вони могли сказати вголос тільки в вузькому колі близьких людей, для публіки ж було «піду як буде повістка», «чи здоров’я не позволяє» та інші відмазки нейтрального тону. Тепер вони бачать, що сцикуном бути не стидно. Так це й уже не сцикунство, а боротьба з свавіллями воєнкомів, чи позиція людини, яка не хоче брати участь в штучних політичних конфліктах і взагалі має право вибору. Вони бачать що їх багато, а по ходу збільшення потреби штиків на фронті їх ставатиме більше. Більше чоловіків будуть переходити з категорії мовчазних безучасних сикунів в категорію «право імєющих».

Цю проблему треба рішати. Звісно краще їм самим придумати причину по якій вони мають «помирати під Бахмутом» і піти до війська, якщо не піти то збирати зі своєї публіки бабло і купувати шось для війська. Бо якщо програємо войну – то винні будуть всі і їхній сусід, контужений ветеран, яких втратив на війні друзів та здоров’я в пошуках справедливості може й не добереться до якогось олігарха чи топ-чиновника, а от до сусіда який розказував в тік-токах шо він занадто цінний щоб умирати і взагалі то не його війна – добереться. І не поможе ні поліція, ні підписники. Того краще уже зав’язувати з цим всім і бігти за повісткою або відношенням.

Також оцих всіх «голосів простого народу» звісно треба перевірити на наявність зв’язків з спецслужбами РФ. Бо робити будь-який антивоєнний чи антимобілізаційний рух в країні ворога це входить в роботу спецслужб.

Якщо хтось впізнав себе в цьому тексті – негайно міняйте ситуацію йдіть до армії, займіться волонтерством, починайте донатити і донатьте більше і позакривайте пиздаки. Закритий пиздак не створює проблем, ні вам ні державі.

Пам’ятайте не кожен хто зараз качає права працівнику РТЦК буде мати сміливість качати права представникам окупаційних адміністрацій)

Автор Vadim IV Anatoliyovych

Залишити відповідь