Сьогодні величезна кількість людей змінила підбори на кеди

Експерти переконують, що універсальність спортивного взуття може завдати шкоди самопочуттю, незважаючи на уявне відчуття комфорту, інформує Ukr.Media.

Сьогодні величезна кількість людей змінила підбори на кеди заради пристосування до активного способу життя. А фахівці з етикету просять пам’ятати, що подібне взуття не завжди відповідає дрес-коду.

Медики зазначили, що обираючи взуття, потрібно розуміти, для яких цілей його було створено. Існує різне спецвзуття, що підходить до суворо визначеного випадку, як, наприклад, черевики для боулінгу, пуанти тощо. І кеди, всупереч поширеній хибній думці, взуття, яке не підходить для щоденного носіння. У бігових кросівок форма розроблена таким чином, щоб під час бігу допомагати нахиляти тіло вперед. Бутси для футболу мають на підошві шипи, що дають змогу зчепитися з поверхнею землі. Якщо носити взуття, створене для спортивних вправ, може змінитися навіть манера ходьби.

Наприклад, може з’явитися підстрибуюча хода. Кросівки були створені в 70-х роках XX століття заради популяризації спорту. Тому не варто щодня носити подібне взуття, через особливий тип підошви зростає навантаження на суглоби і хребет, збільшується ризик плоскостопості. Особливо небезпечно це для дітей, оскільки це може вплинути на темпи росту й розвитку.

Залишити відповідь