Під час спеки люди багато потіють, через що втрачають важливі для організму мікроелементи. Поповнити їх запас можна з допомогою певних продуктів.

Про це пише дієтолог Оксана Скиталінська у Facebook.

Що їсти у спеку, аби не втрачати мінерали

“Якщо узагальнювати, то це приблизно так і є: влітку ми потіємо, з потом втрачаємо електроліти – калій, магній, кальцій та інші, які необхідні для наших мʼязів, мозку і периферійної нервової системи, серця, судин. Для отримання енергії з білків, жирів, вуглеводів і для величезної кількості інших біохімічних процесів”, – пише експерт.

Вона ділиться списком продуктів, які найкраще їсти у спеку, аби поповнити запас електролітів.

Печена картопля – найбагатше джерело калію. Вживайте її охолодженою до кімнатної температури, тоді не наберете вагу і підгодуєте свої “дружні” бактерії в кишківнику корисним крохмалем. Саме він робить охолоджену печену картоплю цупкою і глевкою. Якщо додасте квашений огірочок, одержите порцію натрію і лактобактерій”, – пояснює дієтолог.

Скиталінська зазначає, що висока температура повітря – це стрес для організму, який потребує більше антиоксидантів, вітаміну С. Тому треба їсти ягоди й зелень.

Кава також багата антиоксидантами, покращує роботу печінки, мозку, але трошки стимулює сечовиділення, тому запивайте водою, можна ледь підсолити і підкислити соком лимона, або випити солоної мінеральної води”, – каже експерт.

Яких продуктів потрібно уникати під час спеки

Деякі продукти можуть негативно впливати на організм під час спеки. Тому намагайтесь уникати наступні категорії:

  • червоне м’ясо важко перетравлюється, краще їсти дієтичні сорти
  • молочні продукти, окрім кефіру, можуть спровокувати нетравлення шлунку
  • солодощі, бо місять багато цукру, що може спровокувати різкий викид глюкози в кров, краще їсти фрукти
  • сечогінні продукти – газовані напої, спаржа, банани, манго – бо з ними організм втрачає багато води
  • алкогольні напої, бо вони збільшують навантаження на серце

Залишити відповідь