Українські військовослужбовці отримують індивідуальний пакет тактики для розвитку боєздатності в міських умовах.

Британія проводить програму навчання для українських військовослужбовців “Інтерфлекс”. Кадри з тренувань українців було опубліковано на офіційній сторінці Міністерства оборони Великої Британії 7 серпня.

“Операція “Інтерфлекс” — це британська навчальна програма з набору українських новобранців і перетворення їх на смертоносних солдатів, які виживають”, — йдеться в публікації.

Як зазначають у британському оборонному відомстві, українські військовослужбовці отримують індивідуальний пакет тактики для розвитку боєздатності в міських умовах.

Видання LRT пише з посиланням на представника Збройних сил Литви, що до складу навчальної групи “Інтерфлекс” входять 17 литовських військовослужбовців. У неділю вони вирушили в третю міжнародну місію в Британії, щоб навчати українських солдатів.

За словами майора Кястутіса Чекавічюса, який очолює литовську навчальну групу в цій місії, інструктори прагнуть дати українським військовим базову військову підготовку, а також навички ведення бою в населеній і лісистій місцевості.

Залишити відповідь