На об’єкті Beith збирають і розподіляють ракети Storm Shadow і Brimstone, які Міністерство оборони відправляє Україні.

У Великій Британії на об’єкті Defence Munitions Beith збирають нові партії ракет для ЗСУ. Про це пише видання The Giardian з посиланням на представників Міністерства оборони країни.

Зазначається, що заява прозвучала на тлі планів робітників підприємства влаштувати страйк у зв’язку з неправильними виплатами за роботу. Однак у Міністерстві заявили, що є плани на випадок непередбачуваних обставин, а тому двотижневий страйк жодним чином не вплине на роботу заводу і постачання озброєнь Україні.

“Ці страйки не вплинуть на нашу здатність забезпечувати Україну боєздатністю”, — розповіло журналістам джерело.

Повідомляється, що на об’єкті Beith збирають і розподіляють ракети Storm Shadow і Brimstone, які Міністерство оборони відправляє Україні.

Що стосується страйку, то він розпочнеться 21 серпня. Понад 50 членів шотландської профспілки GMB страйкуватимуть протягом двох тижнів. Раніше вони вже страйкували 4 дні, але це не привело до вирішення конфлікту. У профспілці вважають, що некваліфіковані робітники теж мають отримувати бонуси, як менеджери і кваліфіковані колеги. Страйк підтримують 93% членів профспілки.

Профспілка опублікувала лист Михайла Волинця, голови Конфедерації вільних профспілок України, в якому йдеться про те, що співробітники Beith зіграли “вирішальну роль” у постачанні Україні боєприпасів.

“Поставки, які ви забезпечуєте, є порятунком для мирних жителів у містах, які постійно атакують російські війська, а також для відважних українських військових на передовій”, — написав Волинець.

Залишити відповідь