Сніданок — важливий елемент початку дня.

Перше приймання їжі може принести нам багато користі і навіть допомогти схуднути. Слід лише вибрати відповідний час. Лікарі-дієтологи розповіли, коли краще приступити до першої трапези, інформує Ukr.Media.

З’ясувалося, що точного часу для сніданку не існує. Рекомендації дуже сильно залежать від конкретної людини. Але важливо снідати завжди в певні години, оскільки це створює звичку для регулярного харчування.

Багато людей відразу після пробудження їсти не можуть. Виходить пізній у них сніданок, таке буває. По-різному люди пристосовуються через свою пластичність. Важко виявити якийсь механізм, пояснили експерти.

Але для схуднення непогано, якщо людина утримується від раннього сніданку. Тоді вона їсть ближче до 12-ї години. Для організму це корисно.

За умови, що в неї й інші приймання їжі не рясні, і вона їх закінчує десь у районі 6-7 вечора. Тоді виходить харчове вікно невелике, нагадує імпульсне або інтервальне голодування. Воно вважається корисним, але якщо людина важко переносить, то краще цим не займатися, підсумували лікарі.

Залишити відповідь