Чинити опір такому стану речей можна, але для цього необхідно буде виявити волю, що до снаги не всім. Проте знайшовши внутрішні резерви, які дозволять це зробити, можна буде позбутися негативу й залишатися в гарному настрої, що зробить можливим успіх – як у професійній діяльності, так і в особистому житті.

Овен (21.03 – 20.04)

Гороскоп на 11 серпня для Овнів

Захистити себе від негативу, який буквально витатиме в повітрі, можна, відмовившись від спілкування з токсичними людьми: згодиться будь-яка причина, навіть якщо співрозмовникові вона видасться неповажною.

Телець (21.04 – 21.05)

Гороскоп на 11 серпня для Тельців

Контролювати свої слова необхідно завжди, але сьогодні – особливо: сказавши зайве під впливом емоцій, можна потім довго шкодувати про свої слова, та повернути їх назад не вдасться.

Близнята (22.05 – 21.06)

Гороскоп на 11 серпня для Близнят

Цього дня – як жодного іншого – важливо ігнорувати випади недоброзичливо налаштованих людей: таким чином ви покажете не насолоду, а силу, якої вони не очікують відчути.

Рак (22.06 – 22.07)

Гороскоп на 11 серпня для Раків

Занепад сил, який ви можете відчути сьогодні, буде зумовлений не хворобами, а втомою – нинішній день напрочуд сприятливий для відпочинку, тим більше, що вже завтра настануть вихідні.

Лев (23.07 – 21.08)

Гороскоп на 11 серпня для Левів

Не варто розпочинати дискусії з людьми, які з якоїсь причини викликають у вас роздратування: розбіжності з ними можуть вилитися в повномасштабний конфлікт, який буде складно врегулювати.

Діва (22.08 – 23.09)

Гороскоп на 11 серпня для Дів

Небажання що-небудь робити цього дня буде продиктоване не лінощами, а підказкою інтуїції: найімовірніше, на цьому напрямку на вас чекає невдача, про що вам і спробує розповісти підсвідомість.

Терези (24.09 – 23.10)

Гороскоп на 11 серпня для Терезів

Остерігайтеся висловлювати погані побажання на адресу інших людей, навіть якщо вони – на ваш погляд – на це заслуговуватимуть: ваші слова дуже швидко повернуться назад, ускладнивши ваше власне життя.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Гороскоп на 11 серпня для Скорпіонів

Сьогодні хтось із близьких людей чи друзів може повернутися до вас несподіваним – м’яко кажучи, неприємним – боком: аналізуючи ваші взаємини, варто поміркувати наж тим, що в тому, що трапилося, є і ваша провина.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Гороскоп на 11 серпня для Стрільців

Від зустрічей із родичами, особливо якщо у вас є невирішені – суперечливі – питання, сьогодні краще відмовитися: врегулювати конфлікт не вдасться – навпаки, є ризик вивести його на новий, більш серйозний рівень.

Козоріг (22.12 – 20.01)

Гороскоп на 11 серпня для Козорогів

День, коли бажано згадати про те, що всіх справ не переробиш, і присвятити час відпочинку, який плавно перейде у вихідні: якщо ледарювати не хотітиметься, займіться наведенням ладу в будинку.

Водолій (21.01 – 18.02)

Гороскоп на 11 серпня для Водоліїв

День, коли сварка з найсерйознішими наслідками може виникнути – як полум’я спалахує з іскри – з будь-якої дрібниці, тому необхідно продумувати кожне своє слово, не кажучи вже про дії.

Риби (19.02 – 20.03)

Гороскоп на 11 серпня для Риб

Працювати сьогодні бажано в режимі “лайт”: сил – як фізичних, так і моральних – буде небагато, тому ви ризикуєте дуже швидко виснажитися, а на відновлення буде потрібно набагато більше часу.

Залишити відповідь