Пасажирам скасованих рейсів буде запропоновано альтернативний розклад рейсів

Авіакомпанія Wizz Air оголосила про скасування ряду рейсів. Все через “прискорені перевірки” ряду двигунів своїх літаків.

Про це пише 24 канал за посиланням на Mirror

Авіакомпанія заявила, що зв’яжеться з постраждалими пасажирами та запропонує їм такі варіанти, як альтернативні рейси, повне повернення коштів або 120-відсотковий кредит авіакомпанії.

В авіакомпанії відзначили, що Wizz Air оголошує, що у зв’язку з прискореними перевірками декількох двигунів GTF за дорученням Pratt&Whitney внесли корективи в мережу, що призвело до скасування деяких рейсів в певні дні між певними пунктами призначення.

Пасажирам скасованих рейсів буде запропоновано альтернативний розклад рейсів, за умови повного відшкодування початкового способу оплати або пропозиції 120% від початкового тарифу в кредит бронювання авіакомпанії.

У разі, якщо бронювання було через туристичне агентство або онлайн-туристичне агентство, пасажирам радять звернутися в агентство, яке займається бронюванням, щоб внести необхідні зміни. Wizz Air також рекомендує перевіряти папку зі спамом на наявність електронних листів про можливі зміни розкладу.

Ми щиро просимо вибачення за незручності, викликані цією незапланованою подією, що знаходиться поза нашим контролем, але безпека наших пасажирів, екіпажу і літака є нашим пріоритетом номер один, – заявили в авіакомпанії.

Залишити відповідь