Це перша програма амфібійної підготовки, яку організували у Великій Британії для українців

Морські піхотинці з Великої Британії за пів року підготували майже тисячу українських морпіхів. Про це повідомили 11 серпня у Міноборони Сполученого королівства у Twitter.

Українські бійці пройшли підготовку Королівської морської піхоти та армійських командос для проведення десантних операцій на малих човнах, у тому числі рейдів на пляжі. У повідомлені йдеться про те, що навчання, анонсовані під час візиту президента України Володимира Зеленського до Великої Британії в лютому, показали успішний результат. Британські командос тренували українські сили в десантних операціях на малих човнах – здійснювали рейди на пляжі з використанням надувних човнів.

Це перша програма амфібійної підготовки, яку організували у Великій Британії для українців. Кульмінацією підготовки є планування та проведення рейдів морськими піхотинцями як вдень, так і вночі.

Міністр оборони Британії Бен Воллес заявив, що країна тримає лідерство у підготовці Збройних Сил України, понад 20 тисяч новобранців української армії забезпечують найкращими у світі навчання бойовим навичкам.

Залишити відповідь