Через несподівану появу повітряного засобу рух транспорту в обох напрямках було ускладнено, поки на місце події виїжджали екстрені служби.

У Великій Британії літак упав посеред жвавої двосмугової дороги в годину пік, викликавши здивування у пасажирів і загальмувавши рух на кілька миль в обох напрямках. Про це пише The Mirror.

Поліція була викликана на шосе A40 Golden Valley Bypass у графстві Глостершир після несподіваної посадки літака. На фотографіях з місця події видно, що легкомоторний літак жовтого кольору стоїть на центральній смузі біля аеропорту, розташованого між містами Глостер і Челтнем.

Через несподівану появу повітряного засобу рух транспорту в обох напрямках було ускладнено, поки на місце події виїжджали екстрені служби.

Видання зазначає, що постраждалих немає. Судячи з усього, літак не зачепив жодного автомобіля. Увечері, після того, як дорогу було звільнено від машин, було помічено групу людей, які виштовхували літак на майданчик поруч із трасою, і приблизно о 20:00 рух відновився.

“Сьогодні (у четвер) незадовго до 18:00 ми отримали повідомлення про те, що на шосе A40 Golden Valley впав легкий літак. Ніхто не постраждав, і, наскільки можна судити, інших транспортних засобів не було. Ми залишаємося на місці події, поки тривають роботи з відновлення дороги”, — заявив представник констебля Глостершира.

Очевидець Лі Транкс розповів, що він їхав трасою A40 дорогою до Челтенхема, коли “раптом помітив, що вдалині щось з’явилося”, і ввімкнув аварійні вогні. Загальмувавши, він наблизився по зовнішній смузі й побачив на центральній розмітці літак, крила якого загороджували смугу руху. Продовжуючи рух, водій побачив людей, які намагалися допомогти пілоту вибратися з літака.

“Схоже, що пілот зумів вибрати для посадки літака ідеальне місце, щоб не заподіяти шкоди, враховуючи, що це було ближче до кінця години пік”, — розповів він Mail Online.

Залишити відповідь