Подружня пара склала амбітний список для пошуку просторого житла у своєму місті.

У Великій Британії Сюзанна і Марк Вілкокс, які шукали будинок своєї мрії в центрі Кардіффа (Уельс), не знайшли того, що хотіли у звичайній нерухомості, і переїхали до занедбаного пабу з більярдним столом і дошкою для дартсу. Про це пише Daily Star.

Подружня пара склала амбітний список для пошуку просторого житла у своєму місті. Завдання виявилося не з легких. Мета була досягнута тільки коли сім’я знайшла паб The Westgate.

“Це було кохання з першого погляду, це просто неймовірна будівля, архітектура і дизайн, і це було просто “Вау!” — розповів Марк, згадуючи той момент, коли пара вперше побачила свій будинок.

Будівля, що належить до II класу, добре відома жителям Кардіффа завдяки своєму легко впізнаваному фасаду. Побудована 1932 року сером Персі Томасом, який спроєктував й інші відомі валлійські споруди, як-от Храм миру в парку Cathays та Гілдхол у Суонсі, ця гарна будівля розташована за два кроки від стадіону в центрі міста.

Сім'я живе в пабі, подружжя живе в барі, покинутий паб, бар, купили бар замість будинку, шукали будинок мрії, житло, подружжя
Незабаром паб The Westgate буде виставлено на продажФото: Wales Online

Марк додав, що їхня сім’я була щаслива, коли дізналася про перспективи.

“Нашим дорослим дітям сподобалася ця ідея, вони добре знають це місце, тож вони були дуже раді. Я думаю, що наш син відвідував цей заклад, коли він був пабом, ми проходили повз, але ніколи не були в ньому самі”, — продовжив він.

За словами подружньої пари, перші кілька днів були дивними, оскільки колишній власник пабу залишив його практично в тому ж вигляді, що і в день закриття в червні 2016 року.

“Я думаю, що найсюрреалістичнішим моментом було спуститися першого ранку, щоб приготувати чашку кави, скористатися кава-машиною внизу і поснідати в лаунж-барі. Було дивно ходити по пабу в халаті і піжамі, це було трохи дивно. Але водночас було чудово дослідити всі закутки та куточки, які зазвичай не вдається побачити в барі, всі залаштунки”, — сказала Сюзанна.

Сім'я живе в пабі, подружжя живе в барі, покинутий паб, бар, купили бар замість будинку, шукали будинок мрії, житло, подружжя
Подружжя переїхало в покинутий паб із більярдним столом і дошкою для дартсуФото: Wales Online

Однак незвичне місце проживання незабаром стало перевагою: тут є разюча кухня, барна стійка та ігрова кімната.

Вілкокси прославилися своїми легендарними вечірками, на яких були присутні валлійські знаменитості, включно з легендою регбі та другом Джонатаном “Джиффі” Девісом. У вільний від гулянок час подружжя також працює вдома, керуючи своїм коучинговим брендом Business Step Up.

На жаль, Вілкокси вирішили знову переїхати та залишають свій будинок Westgate на користь валлійської сільської місцевості. Його буде виставлено на аукціон.

Залишити відповідь