На ці гроші партнер заходу – благодійний фонд «PEREMOGA» закупить автомобілі для військових ЗСУ донецького та запорізького напрямків

У Лондоні провели London Charity Event, у межах якого зібрали понад $30 000 на автомобілі для українських військових.

Про це повідомляє ШоТам.

London Charity Event об’єднав підприємців та громадських діячів навколо благодійності на підтримку України. Свій внесок зробили навіть Валерій Залужний, Кирило Буданов, Jamala, Олександр Усик, TAYANNA і Соня Морозюк.

Програма заходу складалася з двох ключових частин: міжнародного бізнес-нетворкінга та благодійних ініціатив. 100% зібраних на івенті грошей витратять на автомобілі для ЗСУ. 

Захід зібрав понад 80 гостей – керівників та власників бізнесу, які працюють у Великій Британії, Україні та Європі в цілому, українських підприємців, діячів творчого бізнесу та меценатів, яких залучили партнери заходу London business club.

London Charity Event поєднав відразу декілька форматів: виступи топспікерів, благодійний аукціон та UA-brand шоурум, створений з метою благодійного збору коштів та популяризації українських брендів. 

Головною благодійною ініціативою вечора став аукціон з цінними лотами від митців, музикантів, спортсменів, політиків та героїв ЗСУ. 

Серед лотів були представлені картини «Руський воєнний корабль іди…» – одна з підписом головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, інша виконана в стилі відомої марки, футболка з підписом начальника ГУР МО Кирила Буданова, вінілова платівка Jamala з підписом видатної української співачки.

Також на аукціоні представили монету «В єдності – сила» з підписом головнокомандувача ЗСУ та голови Нацбанку і картину «Кохаю» сучасної української художниці Соні Морозюк.

Найдорожчим лотом аукціону стали боксерські рукавички з підписом Олександра Усика. Їх придбав Владислав Савченко, зробивши найбільший внесок у спільну справу.

На London Charity Event вдалося разом зібрати понад $30 000. На ці гроші партнер заходу – благодійний фонд «PEREMOGA» закупить автомобілі для військових ЗСУ донецького та запорізького напрямків.

Залишити відповідь