Деякі жителі прагнуть звернути увагу на небезпеки, що чатують на гостей Пейгнтона.

Мальовниче британське містечко Пейгнтон тероризують 9-річні хулігани, які збираються в банди й нападають на людей. Про це пише Daily Star.

Місто переживає період розквіту. Однак поки діти ще не повернулися до школи, а сім’ї вже вирушили у відпустку, деякі жителі прагнуть звернути увагу на небезпеки, що чатують на гостей Пейгнтона.

Одним із таких людей є 68-річний Мартін Буллус, який із середини 80-х років керує місцевим магазином одягу. Він розповів The Sun про страшний напад групи некерованих дітей.

“Тут багато проблем із дітьми та антисоціальною поведінкою. Приблизно в цей самий час торік на мене напали, прийшли, лаялися й ображали. Їм, напевно, було близько 9 років”, — сказав він.

Місцеві жителі також скаржилися на те, що молодіжні банди можуть серйозно покалічити когось, кидаючи візки з висоти, що, на жаль, відбувається все частіше й частіше.

“З багатоповерхового паркінгу Lidl кидають усе, що трапляється їм під руку, включно з візками для покупок. Якби один із них влучив у когось із людей, що проїжджають повз, то це був би кінець світу”, — розповів 57-річний Ендрю МакГаррі, який працює прибиральником вулиць у Пейгнтоні.

Він вважає, що це пов’язано з тим, що діти не вчаться в школі й не можуть постійно проводити час із сім’єю через кризу вартості життя.

Однак інциденти можуть бути набагато зловіснішими, ніж просто буйна поведінка і псування майна. За словами одного з місцевих жителів, банди наркоторговців County Lines націлені на дітей у цьому районі, а крадіжки з магазинів — це “щоденне явище”.

Залишити відповідь