В американському журналі Newsweek опублікували статтю про нібито можливість “заміни військового керівництва” України на чолі з Валерієм Залужним.

Видання запевняє, що посилається на “джерела, близькі до українського уряду”.

У статті зокрема йдеться, що “незадовільні бойові дії можуть призвести до змін в українському військовому командуванні”.

“Відсутність прогресу посилила стратегічні дебати на найвищих рівнях української влади. Серед українського керівництва безумовно є деякі розбіжності щодо військової стратегії”, – така цитата “джерела” Newsweek.

У Міністерстві оборони України заявили журналістам Newsweek, що “між військовим та політичним керівництвом країни існує прямий зв’язок”.

“Завдання — ухвалювати рішення у динамічних умовах військової ситуації. Довіра до військового командування є важливою передумовою перемоги”, — сказав представник відомства, назвавши повідомлення про внутрішні розбрати російським пропагандистським наративом, який “наполегливо просувається ворожими ЗМІ”.

Нагадаємо, що у Мережі регулярно з’являються “вкиди” про нібито конфлікт між президентом Зеленський і головкомом ЗСУ Залужним. Влада цю інформацію спростовувала.

Голова Офісу президента Андрій Єрмак, коментуючи чутки у ЗМІ, що Залужний може піти у політику, заявив, що головком ЗСУ “є людиною команди президента”.

Залишити відповідь