Росія розширює свої військові структури з огляду на реалії воєнного часу, дуже вірогідним є створення нового формування – 18-ї загальновійськової армії.

Про це в Х (колишній Твіттер) повідомило Міністерство оборони Британії із посиланням на дані розвідки, передає Укрінформ.

Нове формування буде об’єднанням і посиленням інших частин, що наразі діють у Херсонській області. Зокрема ці частини включають 22-й армійський корпус – війська, які зазвичай формують російський гарнізон в окупованому Криму, йдеться у зведенні.

«18-та загальновійськова армія, ймовірно, складатиметься здебільшого з мобілізованого персоналу та зосереджуватиметься на оборонних операціях безпеки на півдні України», – зазначили британські аналітики, додавши, що Росія прагне розвантажити більш досвідчені підрозділи для боротьби на ключових напрямках.

Експерти вважають, що існує реальна імовірність того, що такі плани спричинили передислокацію російських військ із Херсона в район Оріхова, де відбуваються важкі зіткнення.

Як повідомляв Укрінформ, у попередньому зведенні британська розвідка повідомила, що керівники Повітряно-космічних сил (ВКС) Росії перебувають під сильним тиском щодо покращення протиповітряної оборони над західною частиною Росії на тлі атак дронів і ракет.

Залишити відповідь